PromotoR

Strona dla znanego warszawskiego tunera – firmy PromotoR.

Ten projekt wymagał od nas dosyć kreatywnego podejścia do tematu. Z jednej strony miała to być witryna ofertowa, na której klient mógł zaprezentować swoje produkty i usługi, a z drugiej trzeba było tą ofertę przedstawić w sposób strawny dla specyficznej grupy odbiorców jakimi są pasjonaci tuningu w Polsce.

Ze względu na dosyć społecznościowy charakter grupy docelowej zdecydowaliśmy się na zastosowanie rozwiązań znanych z blogów internetowych. Odwiedzający mają możliwość komentowania aktualności, jak również zdjęć pojawiających się w galerii.

Ciekawie również został rozwiązany dział modyfikacji, które zostały podzielone na etapy. Wynika to ze specyfiki biznesu jakim jest tuning samochodów. Klienci często nie poprzestają na jednym etapie i często „wracają po więcej”. Każdy etap pokazuje osiągi jakie samochód miał po jego ukończeniu. Zobaczyć można również wykres z hamowni oraz galerię zdjęć robionych podczas modyfikacji.

Jest również możliwość przypisania danego samochodu do jego właściciela, co również wzmacnia efekt społecznościowy witryny.

Dodatkowo modyfikacje bezpośrednio powiązane są z ofertą tunera. Do każdej pozycji w ofercie jest możliwość przyporządkowania samochodów zawierających dane produkty. Dzięki temu potencjalny klient może od razu sprawdzić na żywym przykładzie co można osiągnąć poprzez zastosowanie danej usługi / produktu.

Technologie

  • Adobe Photoshop – projekt graficzny
  • PHP Zend Framework – język programowania aplikacji
  • HTML, CSS, JavaScript – prezentacja w przeglądarce

Wersja on-line: promotormocy.pl

Brak Komentarzy

Dodaj Komentarz